OFERTA DLA FIRM

Szukasz ciekawego pomysłu na firmowe wydarzenie? Wprowadzenie współpracowników w rytmy i energię muzyki afrykańskiej – poprzez energetyzujący pokaz tańca, grupowe warsztaty lub bębniarski team building – może okazać się wspaniałym eventem, który zapewni wszystkim niezapomniane wspomnienia, wzmocni relacje w grupie, pozwoli na zdrowy upust emocji, zachwyci i zrelaksuje.

POKAZy TAŃCA I GRY NA BĘBNACH

Oferujemy energetyzujące pokazy tańca afrykańskiego, fire show, tańca LED w stylu Burning Man oraz pokazy bębniarskie.

Czytaj więcej

 

WARSZTATY BĘBNIARSKIE I TANECZNE

Organizujemy warsztaty gry na bębnach, warsztaty tańca afrykańskiego oraz warsztaty łączone, bębniarsko-taneczne dla firm.

Czytaj więcej

 

DRUM TEAM BUILDING

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam stworzyć dla firm i grup niepowtarzalną, bębniarską ofertę team buildingową.

Czytaj więcej

 

Energetyczny pokaz gry na bębnach i tańca afrykańskiego

Potrzebujesz mocnego uderzenia na twoje wydarzenie? Chcesz rozgrzać publiczność, podnieść atmosferę?

Przypraw swój event energetycznym pokazem gry na bębnach i tańca afrykańskiego. Nasza szkoła oferuje profesjonalne pokazy gry na bębnach przeplecione energetyzującym tańcem afrykańskim w tradycyjnych, kolorowych strojach. Współpracujemy ze znakomitymi tancerzami afrykańskimi, a nasi bębniarze to prawdziwy dynamit! Pokazy wprowadzają widzów we wspaniały, wesoły nastrój i na długo zapadają w pamięć.

Poza pokazami afrodance, oferujemy również:

  • pokazy fire show do muzyki bebnów na żywo,
  • pokazy tańca LED w baśniowych strojach w stylu festiwalu Burning Man.

W celu zorganizowania pokazu prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym od planowanego wydarzenia firmowego, tak, abyśmy mogli wspólnie zorganizować wszystko w spokojnej i profesjonalnej atmosferze. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

DRUM TEAM BUILDING

DRUM Team Building, to zajęcia integracyjne dla zespołu pracowników w rytmie afrykańskich bębnów. Oferujemy specjalne, autorskie warsztaty bębniarskie, które mogą stanowić atrakcję na evencie team buildingowym, wyjeździe integracyjnym, konferencji, gali czy innym wydarzeniu z życia firmy. W oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie w nauczaniu i animacji przygotowaliśmy znakomity autorski program warsztatów bębniarskich oraz warsztatów tańca afrykańskiego dla firm.

Warsztaty GRY NA BĘBNACH

Bębny, niczym magnes, gdziekolwiek się nie pojawią, zawsze przyciągają tłum osób, które, zahipnotyzowane siłą i energią wygrywanych rytmów, chcą spróbować swoich sił we wspólnym graniu i dołączyć do bębniarskiej wspólnoty. Gra na bębnach to nie tylko piękny sposób keatywnej ekspresji ale także relaksacja i terapia skłaniająca do bezpiecznego uwalniania emocji – wszystko to razem daje bębniarzom, zarówno zaawansowanym jak i początkującym, mnóstwo pozytywnej energii. W związku z tak pozytywnym wpływem gry na bębnach na pojedyncze jednostki i grupy postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty warsztaty bębniarskie dla grup zorganizowanych oraz firm.

Nasze warsztaty rozpoczynają się od prostej zabawy z rytmem, następnie pokazujemy podstawy techniki oraz uczymy prostych, łatwo przyswajalnych, ale jednocześnie wciąż bardzo atrakcyjnych i przyjemnych rytmów. Zajęcia wieńczy wspólne wykonanie krótkiej aranżacji. Warsztaty bębniarskie możemy przeprowadzić zarówno w zamkniętym pomieszczeniu jak i przestrzeni otwartej. Dysponujemy ilością instrumentów odpowiednią dla grupy do maksymalnie 50 osób.

CO Mogą dać uczestnikom warsztaty bębniarskie?

Radość z tworzenia

Każdy, bez względu na umiejętności
i doświadczenie muzyczne, może wziąć udział w warsztatach i czerpać radość z obcowania z rytmem i tworzenia muzyki. Warsztaty zostały opracowane w taki sposób by osoby, które pierwszy raz w życiu mają kontakt z instrumentami i tańcem, mogły poczuć, że czegoś się nauczyły i udało im się coś stworzyć. Twórcze doświadczenia zwiększają wiarę w siebie i podnoszą morale grupy.

Nauka współpracy

Na naszych warsztatach uczestnicy uczą się pracy we wspólnym zespole muzycznym. Wymaga to od nich wzajemnego słuchania się, zgrania i dopasowywania do pozostałej części grupy. Tu każdy uczestnik jest tak samo ważny. Wszyscy grają razem, w jednym rytmie, tworząc wspólne dzieło muzyczne. Celem warsztatów jest poprawne wykonanie wspólnego utworu. Dokonać tego może tylko w pełni współpracujący team.

Poprawa relacji

Każdy, bez względu na umiejętności
i doświadczenie muzyczne, może wziąć udział w warsztatach i czerpać radość z obcowania z rytmem i tworzenia muzyki. Warsztaty zostały opracowane w taki sposób by osoby, które pierwszy raz w życiu mają kontakt z instrumentami i tańcem, mogły poczuć, że czegoś się nauczyły i udało im się coś stworzyć. Twórcze doświadczenia zwiększają wiarę w siebie i podnoszą morale grupy.

Relaks i odstresowanie

Body percussion, gra na bębnach i taniec afrykański to formy aktywnej medytacji skutecznie uwalniającej od stresu. Aktywności te pozwalają na rozładowanie nagromadzonych frustracji i oczyszczenie z negatywnych emocji. Takie warsztaty jednocześnie znakomicie wyzwalają uwięzioną i tłumioną energię twórczą, pozwalając doświadczać autentycznej, dziecięcej radości, wolności ekspresji i afirmacji życia.

Warsztaty z tańca afrykańskiego

Oferujemy również pełnowymiarowy warsztat tańca afrykańskiego z akompaniamentem instrumentów na żywo.

Taniec afrykański to bardzo żywiołowa i naturalna forma ruchu. Wiele kroków w tym tańcu narodziło się z naśladowania czynności życia codziennego, lub chęci podkreślenia walorów i cech płci tańczącej, takich jak siła mężczyzn, zwinność, szybkość i skoczność młodych dziewczynek, seksapil i delikatność młodych kobiet, czy też dostojność i elegancję kobiet starszych. Nauka tego tańca to także nauka folkloru i rytmów afrykańskich.

Energia i radość płynąca z nieskrępowanych ruchów tańczonych w takt transowej muzyki bębnów sprawiła, że taniec ten staje się coraz popularniejszy w Europie jak i na całym świecie. Od kilkunastu lat tańczą go, nie tylko rdzenni mieszkańcy Afryki, ale także ludzie wszelkiego pochodzenia chcący dotrzeć do źródeł tańców współczesnych.

Warsztaty ŁĄczone: Bębniarsko-Taneczne

Oferujemy warsztat gry na bębnach połączony z warsztatem tańca afrykańskiego. 

Scenariusz warsztatu przewiduje podział grupy na dwa podzespoły. Jeden zespół uczy się prostej aranżacji granej na bębnach i instrumentach perkusyjnych. W tym samym czasie drugi zespół uczy się układu tanecznego, który został wcześniej przygotowany i dopasowany do aranżacji na bębnach. Po nauczeniu się przez oba zespoły gry i tańca następuje finał warsztatów czyli wspólne wykonanie utworu. Realizacja wymaga dwóch pomieszczeń lub dwóch oddzielonych od siebie przestrzeni. Czas trwania warsztatu 40- 60 min.

Chcesz zorganizować z nami event firmowy? Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie w odpowiednim wyprzedzeniu czasowym od planowanego wydarzenia, abyśmy mogli wspólnie zaplanować wszystko w spokojnej, profesjonalnej atmosferze.