Zajęcia

W Ankacie prowadzimy przede wszystkim zajęcia z gry na bębnach – takich jak djembe conga, dundun, bębny obręczowe i inne – tańca afrykańskiego i śpiewu tradycyjnego, ale poza tym w naszej ofercie znajdziecie również szereg innych warsztatów i pokazów przeznaczonych dla domów kultury, festiwali oraz grup zorganizowanych. Zapraszamy do przejrzenia pełnej oferty naszych zajęć, a w razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

WARSZTATY bĘBNIARSKIE

W naszej szkole odbywają się przede wszystkim zajęcia z gry na bębnach afrykańskich, takich jak djembe, conga, dundun oraz bębny obręczowe. Zajęcia podzielone są na grupy wedle poziomu zaawansowania.

AFRO DANCE

Prowadzimy regularne zajęcia grupowe z afro dance, czyli tańca afrykańskiego. Grupa taneczna jest otwarta, dla osób na każdym poziomie, i można do niej dołączyć w dowolnym momencie.

ŚPIEW BIAŁy

Zapraszamy na profesjonalne lekcje śpiewu białego, znanego również jako biały głos, który jest nie tylko techniką wokalna, lecz także ważnym elementem bogatej kultury ludowej Europy Wschodniej.

OFERTA DLA DZIECI

Organizujemy animacje i pokazy oraz prowadzimy warsztaty bębniarskie i taneczne  dla dzieci i rodziców w ośrodkach kultury, na festynach oraz festiwalach.

OFERTA DLA FIRM

Nasze doświadczenie w prowadzeniu eventów oraz warsztatów pozwoliło nam stworzyć ciekawą i oryginalną ofertę pokazów i zajęć integracyjnych dla grup zorganizowanych.